Інтернет-магазин СМАРТ ТВ приставок PRISTAVKA.COM.UA продав першу приставку в 2012 році і з тих пір жодного разу не змінював сферу діяльності. Ми працювали над розширенням асортименту і удосконаленням продукту. За цей час ми виросли з реалізації товарів інших брендів до випуску своєї лінійки продуктів під офіційною ТМ NEXON, якими ми пишаємося.

PRISTAVKA.COM.UA - інтернет-магазин для людей

Покликання нашого магазину в тому, щоб якісно задовольняти потреби людей в СМАРТ ТВ сервісах. PRISTAVKA.COM.UA пропонує зробити зі звичайного телевізора СМАРТ ТВ, підключити його до інтернету і отримати доступ до різного контенту, ігрову консоль і заміну ПК в одному пристрої. Крім приставок на Android, ми продаємо T2, супутникове телебачення, сервіси та аксесуари. Ми пропонуємо комплексно вирішити всі питання, які стосуються ТВ.

Переваги PRISTAVKA.COM.UA, яких ви не знайдете в інших магазинах:

  • У нас найбільший вибір СМАРТ ТВ приставок для телевізора і супутніх товарів
  • Наші ціни одні з найнижчих. Якщо Ви знайшли товар з більш низькою вартістю на іншому сайті, напишіть нам і отримаєте хорошу знижку
  • Ми є прямим дистриб'ютором товарів з заводів-виробників за прямими договорами
  • У нас є мережа магазинів в Києві, Харкові та Дніпрі, а також планується розширення - точки продажів в Одесі, Запоріжжі та Львові
  • Ми даємо гарантію на приставки 2 роки. У нас можливе повернення товару без очікування, а також заміна, в тому числі і на іншу модель з доплатою
  • Ми двічі ретельно перевіряємо кожну приставку: на заводі після виробництва і на складі перед відправкою покупцю
  • Ми встановлюємо всі необхідні додатки, ви отримуєте вже готовий пристрій російською мовою
  • Ми надаємо повноцінну технічну підтримку по телефону з 8:00 до 20:00 без вихідних

PRISTAVKA.COM.UA робить все, щоб покупка в інтернеті для вас була максимально комфортною. Наш контакт-центр працює без вихідних з 8 до 20, відправка щодня в день підтвердження замовлення (приймаємо до 18 годин для відправки в той же день). Відправляємо навіть у неділю.

PRISTAVKA.COM.UA - магазин з принципами

За 7 років роботи ми сформували правила, які не дають нам змішатися з сайтами-одноденками, шахраями і недобросовісними магазинами. Нам довіряють клієнти і дуже часто після покупки однієї ТВ приставки для телевізора вони купують ще 1 або 2 на подарунок.

Ми не впарюють, а допомагаємо вибрати відповідний товар. Наші менеджери говорять як звичайні люди і нам дійсно важливий кожен відгук і зауваження клієнтів. Ми несемо відповідальність за кожен товар, тому ми з легкістю даємо гарантію, виробляємо заміну і приймаємо повернення.

Коли ви купуєте у нас, ви голосуєте своїми грошима за компанію, яка веде чесну конкуренцію, не обманює покупця і платить податки.

 

Дякуємо, що довіряєте PRISTAVKA.COM.UA